Voor bedrijven uit regio Alkmaar

JEROME padel competitie

JEROME-TC-Daalmeer
Padel? Nog nooit van gehoord!

Padel is een sport die nog voor de meeste mensen onbekend is. Simpel gezegd is het een combinatie van tennis en squash. JEROME organiseert samen met TPC Daalmeer een competitie, die is gericht op bedrijven in omgeving Alkmaar. Dit is jouw kans om kennis te maken met padel en andere bedrijven uit de regio!

De competitie is van start gegaan op 18 april. Wil jij je alvast meedoen met de volgende ronde? Schrijf je gerust in!

Schrijf je in voor de volgende ronde

Tegen wie speel jij?

Ben jij er klaar voor?

De competitie is zo opgebouwd dat je één keer per maand op de donderdag tegen andere bedrijven uit Alkmaar bij TPC Daalmeer speelt. De padelwedstrijden zijn 2 tegen 2 en je speelt tegen elk bedrijf.

Bluedesk logo

Stand JEROME Padel competitie 2019

Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus!

De stand na speelronde 5:

StandBedrijfAantal puntenGames voorGames tegenVerschil +/-
1RAADHUIS24844143
2Biesboer Expertise BV24784038
3JEROME 120744430
4Ambitiehuis19572334
5Liquid Labs1956488
6Bluedesk94758-11
7VLIEG Bedrijfsmakelaars92843-15
8Xafax ICT73969-30
9JEROME 262123-2
10Iconum e-Commerce63150-19
11Prisma Personeelsdiensten42935-6
12Decathlon Alkmaar31851-33
13ABN Amro MeesPierson02052-32

Puntendeling:

Winst meer dan/gelijk aan 2 punten verschil3
winst minder dan 2 punten verschil2
verlies meer dan 2 punten verschil0
verlies minder dan 2 punten verschil1
gelijkspel1

Speelronde 5

5 september

De zomerstop is net afgelopen. De batterij is inmiddels weer opgeladen voor de laatste speelronde. De laatste speelronde staat gepland op 26 september. Bekijk hier onder de uitslagen van speelronde 5:

Speeldag 5Uitslag
VeldTijdThuisUit
JEROME17:00Xafax ICTAmbitiehuis0-0
Decathlon17:00Liquid LabsBluedesk7-5
Goedkoopste kantoorartikelen17:00JEROMEPrisma personeelsdiensten4-4
JEROME17:30RAADHUISBiesboer Expertise BV6-6
Decathlon17:30ABN Amro MeesPiersonJEROME2-8
Goedkoopste kantoorartikelen17:30BluedeskXafax ICT11-0
JEROME18:00Liquid LabsPrisma Personeelsdiensten8-3
Decathlon18:00Biesboer Expertise BVAmbitiehuis8-11
Goedkoopste kantoorartikelen18:00ABN Amro MeesPiersonRaadhuis5-8
Waar wordt je verwacht?

TPC Daalmeer

Adres
Klaas Bootpad 4-6
1827 CX Alkmaar
Bekijk op de kaart

Met het OV
Vanaf Alkmaar Noord,
lijn 4 naar Eggestraat
2 min. lopen naar TPC Daalmaar

Let’s play

Meld je gratis aan