Voor bedrijven uit regio Alkmaar

JEROME padel competitie

JEROME-TC-Daalmeer
Padel? Nog nooit van gehoord!

Padel is een sport die nog voor de meeste mensen onbekend is. Simpel gezegd is het een combinatie van tennis en squash. JEROME organiseert samen met TPC Daalmeer een competitie, die is gericht op bedrijven in omgeving Alkmaar. Dit is jouw kans om kennis te maken met padel en andere bedrijven uit de regio!

De competitie is van start gegaan op 18 april. Wil jij je alvast meedoen met de volgende ronde. Schrijf je gerust in!

Schrijf je in voor de volgende ronde

Tegen wie speel jij?

Ben jij er klaar voor?

De competitie is zo opgebouwd dat je één keer per maand op de donderdag tegen andere bedrijven uit Alkmaar bij TPC Daalmeer speelt. De padelwedstrijden zijn 2 tegen 2 en je speelt tegen elk bedrijf.

Bluedesk logo

Stand JEROME Padel competitie

Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus!

De stand na speelronde 2:

StandBedrijfAantal puntenGames voorGames tegenVerschil +/-
1Biesboer Expertise BV12371225
2RAADHUIS11391227
3JEROME 110311615
4Ambitiehuis9351718
5Liquid Labs614410
6VLIEG Bedrijfsmakelaars62528-3
7JEROME 231013-3
8Iconum e-Commerce31624-8
9Xafax ICT31728-11
10Bluedesk32132-11
11Prisma Personeelsdiensten31527-12
12Decathlon Alkmaar31034-24
13ABN Amro MeesPierson01336-23

Puntendeling:

Winst meer dan/gelijk aan 2 punten verschil3
winst minder dan 2 punten verschil2
verlies meer dan 2 punten verschil0
verlies minder dan 2 punten verschil1
gelijkspel1

Speelronde 3

23 mei

De volgende speelronde is alweer in zicht! Op 23 mei worden de rackets weer uit de kast gehaald en gaat de strijd verder. Bekijk hier onder het programma voor speelronde 3:

Speelronde 3
VeldenTijdThuisUit
JEROME17:00Vlieg bedrijfsmakelaarsAmbitiehuis
Decathlon17:00Iconum e-CommerceXafax ICT
Goedkoopstekantoorartikelen.nl17:00Biesboer ExpertiseJEROME
JEROME17:30BluedeskDecathlon Alkmaar
Decathlon17:30Prisma PersoneelsdienstenRAADHUIS
Goedkoopstekantoorartikelen.nl17:30Liquid LabsABN Amro MeesPierson
JEROME18:00Vlieg bedrijfsmakelaarsXafax ICT
Decathlon18:00AmbitiehuisJEROME
Goedkoopstekantoorartikelen.nl18:00Iconum e-CommerceBluedesk
JEROME18:30Biesboer ExpertiseRAADHUIS
Decathlon18:30Decathlon AlkmaarABN Amro MeesPierson
Goedkoopstekantoorartikelen.nl18:30Prisma PersoneelsdienstenLiquid Labs
Waar wordt je verwacht?

TPC Daalmeer

Adres
Klaas Bootpad 4-6
1827 CX Alkmaar
Bekijk op de kaart

Met het OV
Vanaf Alkmaar Noord,
lijn 4 naar Eggestraat
2 min. lopen naar TPC Daalmaar

Let’s play

Meld je gratis aan