Voor bedrijven uit regio Alkmaar

JEROME padel competitie

JEROME-TC-Daalmeer
Padel? Nog nooit van gehoord!

Padel is een sport die nog voor de meeste mensen onbekend is. Simpel gezegd is het een combinatie van tennis en squash. JEROME organiseert samen met TPC Daalmeer een competitie, die is gericht op bedrijven in omgeving Alkmaar. Dit is jouw kans om kennis te maken met padel en andere bedrijven uit de regio!

De competitie is van start gegaan op 18 april. Wil jij je alvast meedoen met de volgende ronde? Schrijf je gerust in!

Schrijf je in voor de volgende ronde

Tegen wie speel jij?

Ben jij er klaar voor?

De competitie is zo opgebouwd dat je één keer per maand op de donderdag tegen andere bedrijven uit Alkmaar bij TPC Daalmeer speelt. De padelwedstrijden zijn 2 tegen 2 en je speelt tegen elk bedrijf.

Bluedesk logo

Stand JEROME Padel competitie

Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus!

De stand na speelronde 4:

StandBedrijfAantal puntenGames voorGames tegenVerschil +/-
1Biesboer Expertise BV23642341
2RAADHUIS20743044
3JEROME 116623824
4Ambitiehuis15461531
5Liquid Labs1341401
6VLIEG Bedrijfsmakelaars92843-15
7JEROME 262123-2
8Xafax ICT63958-19
9Iconum e-Commerce63150-19
10Bluedesk63153-22
11Prisma Personeelsdiensten31728-11
12Decathlon Alkmaar31851-33
13ABN Amro MeesPierson01336-23

Puntendeling:

Winst meer dan/gelijk aan 2 punten verschil3
winst minder dan 2 punten verschil2
verlies meer dan 2 punten verschil0
verlies minder dan 2 punten verschil1
gelijkspel1

Speelronde 5

5 september

De zomerstop is aangebroken! Tijd om de batterij op te laden voor speelronde 5. Deze speelronde staat gepland op 5 september. Bekijk hier onder het programma voor speelronde 5:

Speeldag 4
VeldenTijdThuisUit
JEROME17:00Vlieg bedrijfsmakelaarsDecathlon Alkmaar
Decathlon17:00JEROMEBluedesk
Goedkoopste-kantoorartikelen.nl17:00Xafax ICTABN Amro MeesPierson
JEROME17:30AmbitiehuisLiquid Labs
Decathlon17:30Iconum e-CommercePrisma Personeelsdiensten
Goedkoopste-kantoorartikelen.nl17:30Biesboer ExpertiseRaadhuis
JEROME18:00Vlieg bedrijfsmakelaarsRAADHUIS
Decathlon18:00BluedeskABN Amro MeesPierson
Goedkoopste-kantoorartikelen.nl18:00JEROMELiquid Labs
JEROME18:30Xafax ICTPrisma Personeelsdiensten
Decathlon18:30AmbitiehuisDecathlon Alkmaar
Goedkoopste-kantoorartikelen.nl18:30Iconum e-CommerceBiesboer Expertise
Waar wordt je verwacht?

TPC Daalmeer

Adres
Klaas Bootpad 4-6
1827 CX Alkmaar
Bekijk op de kaart

Met het OV
Vanaf Alkmaar Noord,
lijn 4 naar Eggestraat
2 min. lopen naar TPC Daalmaar

Let’s play

Meld je gratis aan